23.-27.5. máme dovolenou. Všechny objednávky odešleme 28.5.

Novinky

Nezapomenutelná rozlučka se svobodou - tipy kam se vydat a co dělat
Nezapomenutelná rozlučka se svobodou - tipy kam se vydat a co dělat

 

Rozlučka se svobodou je jedním z nejvýznamnějších milníků v životě nevěsty. Je to čas plný smíchu, emocí a nezapomenutelných okamžiků s nejbližšími přáteli a rodinou. A co by mohlo být lepšího než oslavit tento výjimečný okamžik než s nerozbitnými šampusky, které zaručují bezstarostnou zábavu a trvanlivost? Připravte se na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou s našimi tipy a nerozbitnými šampuskami!

Kam se vydat:

  1. Wellness oáza: Pro ty, kteří touží po odpočinku a relaxaci, je wellness oáza ideálním místem pro rozlučku se svobodou. Zarezervujte si luxusní wellness resort s bazény, saunami a lázeňskými procedurami. Naše nerozbitné šampusky navíc budou skvělým doplňkem k vašemu odpočinku!

  2. Piknik v přírodě: Pro milovníky přírody je piknik v parku nebo na pláži ideální volbou. Zabalte lahodné občerstvení, deky a hudební přehrávač a vychutnejte si odpoledne plné smíchu a relaxace s přáteli. Skvělým společníkem pro vaše piknikové dobrodružství budou, jak jinak, naše nerozbitné šampusky.

  3. Dámská jízda ve velkoměstě: Pro ty, kteří touží po akci a zábavě, je dívčí víkend ve velkoměstě tím pravým. Prozkoumejte módní butiky, ochutnejte místní kulinářské lahůdky a vydejte se na noční taneční parket. Naše nerozbitné šampusky navíc dodají vašemu víkendu tu správnou atmosféru!
  4. Paintball areny: Pokud hledáte adrenalin a akci, paintballové arény jsou skvělou volbou. Připravte se na taktické manévry, soutěže a smích plný dobrodružství. Lahodný drink z našich nerozbitných šampusek bude perfektní třešničkou na dortu po náročném dni plném bojů.

Co na rozlučce dělat:

  1. Hry a soutěže: Organizujte různé hry a soutěže, které budou plné smíchu a zábavy. Od klasických karetních her po soutěže ve vaření či taneční bitvy, možností je mnoho!

  2. Workshopy a aktivity: Zajistěte si různé workshopy a aktivity, které poskytnou zábavu i možnost naučit se něco nového. Od kurzů vaření až po lekce tančení, možností je mnoho!

  3. Dívčí filmový maraton: Uspořádejte dívčí filmový maraton plný romantiky, komedie a dobrodružství. Vyberte filmy, které zvýrazní výjimečnost tohoto okamžiku a připravte si popcorn a oblíbené nápoje do našich nerozbitných šampusek.

  4. Noční party: Oslavte poslední noc svobody na pořádné párty! Zajistěte si vstupenky do klubu, objednejte si koktejly a tančete do rána se svými nejbližšími.

  5. Dárky pro zúčastněné: Nezapomeňte na drobné dárky pro hosty a pro nevěstu. Můžete zvážit personalizované předměty, které budou připomínat tento speciální den. Například naše poháry s vlastním textem, na které si můžete nechat natisknout například jména.

Ať už se rozhodnete pro piknik v přírodě, dámskou jízdu ve velkoměstě nebo jinou formu oslavy, naše nerozbitné šampusky doplní vaše zážitky o ten správný nádech elegance a radosti. Takže vezměte své nejbližší, vyrazte do světa a oslavte tento výjimečný moment s plným nasazením!

Skleničky na rozlučku se svobodou (7)

Číst článek
5 důvodů, proč nakupovat vánoční dárky s předstihem
5 důvodů, proč nakupovat vánoční dárky s předstihem

 

Blíží se vánoční období a s ním spojený stres a shon. Máte-li v plánu nakupovat dárky pro své blízké, měli byste zvážit, zda to neudělat už s předstihem. Nakupování vánočních dárků s předstihem má totiž mnoho výhod, které jsme vám v tomto článku sepsali.

1. Méně stresu

Posledních pár dní před Vánocemi může být nesmírně stresujících. Pokud se rozhodnete nakupovat dárky s předstihem, máte dostatek času na to, abyste si všechno promysleli a vybrali s láskou a hlavně v klidu. Vyhnete se tím stresu spojeného s tím, že musíte udělat nákupy za každou cenu.

2. Lepší výběr

Když nakupujete s předstihem, máte k dispozici širší výběr dárků. Nemusíte se spoléhat na zbytky, které zůstaly na skladě. Můžete si vybrat z široké škály produktů a najít tak ty nejlepší dárky pro své blízké. Věřte nám, není snad nic horšího, než mít vyhlédnutý skvělý dárek a pak zjistit, že už se vyprodal.

3. Vyhnutí se frontám a předvánočnímu ruchu

Předvánoční ruch v obchodech může být neskutečný. Fronty na pokladnách a přeplněné ulice mohou vás i váš nákupní zážitek značně znepříjemnit. Nakupování s předstihem a online vám umožní vyhnout se předvánočnímu ruchu a nakupovat klidněji a pohodlněji.

4. Můžete vše důkladně promyslet

Když máte čas, můžete se zaměřit na detaily a opravdu zvážit, co by se komu líbilo. Můžete se dokonce poradit s přáteli a rodinou, což vám pomůže udělat dárky ještě osobnějšími a přesně takovými, jaké si obdarovaní zaslouží.

5. Menší finanční zátěž

Nakupování s předstihem vám umožňuje rozložit náklady na dárky do delšího časového období, což může být šetrnější pro vaši peněženku. Místo aby jste museli utratit velkou částku najednou, můžete postupně nakupovat a tím lépe plánovat své finance. Proto je ideální začít s nákupy již v říjnu.

Pokud si chcete užít klidnější a radostnější předvánoční období a zároveň minimalizovat stres a spěch spojený s nakupováním na poslední chvíli, začněte své vánoční nákupy s předstihem. Tímto způsobem se budete moci více soustředit na to, o čem Vánoce opravdu jsou - o lásce, radosti a sdílení s těmi, které máte rádi. 

Vánoční dárky (1)

 

Číst článek
Proč si psát deník vděčnosti a jak manifestovat svá přání
Proč si psát deník vděčnosti a jak manifestovat svá přání

 

V dnešním hektickém světě, kdy nás často pohlcuje každodenní shon, je důležité si uvědomit krásu a hodnotu toho, co máme. Psaní deníku vděčnosti je jako vytváření osobního pokladu radosti a pozitivních zážitků. Když si denně zaznamenáváme věci, za které jsme vděční, otevíráme si dveře ke zlepšenému pohledu na svět kolem nás. Často objevíme krásu v drobnostech, které bychom jinak přehlédli.

Náš Deník vděčnosti s perem s růženíny je stvořený, aby vás podpořil ve vaší cestě k naplnění života radostí. Každý záznam má mocné energetické vibrace, které nás přibližují k prožívání většího štěstí. Když píšeme o tom, za co jsme vděční, měníme svou perspektivu a srdce se naplňuje radostí.

Ale co když chceme více než jen vděčnost? Co když chceme aktivně utvářet svůj život? Zde vstupuje na scénu Manifestační deník s perem s ametysty. Ametyst je kámen, který se spojuje s klidem a intuicí. Tento kámen nám může pomoci soustředit se na to, co opravdu chceme a potřebujeme. V tomto deníku můžete jasně definovat své cíle, vizualizovat je a dělat konkrétní kroky k jejich dosažení.

Zaměřit se na vděčnost a manifestaci může změnit váš život. Naše produkty, Deník vděčnosti s perem s růženíny a Manifestační deník s perem s ametysty, vám mohou sloužit jako nástroje pro tuto pozitivní transformaci. Začněte si zapisovat vděčné momenty a pracovat na svých cílech s pomocí našich deníků. Objevte sílu vděčnosti a manifestace a dejte svým snům prostor k růstu.

Deník vděčnosti a manifestační deník

Číst článek
Zázračné polodrahokamy a jejich blahodárné účinky
Zázračné polodrahokamy a jejich blahodárné účinky

 

 Polodrahokamy jsou přírodní kameny, které fascinují lidstvo již po tisíciletí. Nenápadně krásné, ale zároveň nabité unikátními energiemi, každý z nich nese svůj vlastní příběh a význam. V tomto článku se podíváme na devět z nich: růženín, ametyst, černý achát, malachit, aventurín, sodalit, citrín, howlit a kříšťál, a prozkoumáme jejich účinky a výhody.

Růženín

Růženín je kámen lásky a srdce. Jeho energie podporuje empatii, soucit a harmonii ve vztazích. Pomáhá otevírat srdce, což přináší emocionální vyrovnání a uklidnění. Růženín je ideální kámen pro ty, kteří hledají lásku a vyrovnanost v každodenním životě.

Ametyst

Ametyst je kámen klidu a duchovna. Jeho energie podporuje meditaci, intuici a duchovní rozvoj. Pomáhá harmonizovat mysl a odstraňuje negativní myšlenky a stres. Ametyst je kamenem moudrosti a klidu, který posiluje spojení s vlastní intuicí.

Černý achát

Černý achát je kámen ochrany a síly. Jeho energie pomáhá posilovat vnitřní stabilitu a odolnost vůči negativním vlivům. Tento krásný kámen je ceněn pro svou schopnost působit jako ochranný štít, který absorbuje negativní energie a přináší klid a rovnováhu do každodenního života.

Malachit

Malachit je kámen transformace a osobního růstu. Jeho energie podporuje vyrovnání emocí a snižuje stres. Malachit pomáhá odstraňovat negativní vzorce a přináší pocit jasnosti a vyrovnanosti. Je ideální kámen pro ty, kteří hledají nové začátky a osobní transformaci.

Aventurín

Aventurín je kámen štěstí a prosperity. Jeho energie přináší štěstí do života a podporuje finanční blahobyt. Tento krásný kámen také podporuje optimismus a uklidňuje emoce. Aventurín je kamenem srdce, který podporuje lásku, soucit a harmonii ve vztazích.

Sodalit

Sodalit je kámen harmonie a intuice. Jeho energie podporuje komunikaci a sebepoznání. Sodalit pomáhá otevírat mysl a posilovat intuici, což je užitečné pro lepší porozumění sobě i druhým. Tento kámen také podporuje emocionální vyrovnání a klid.

Citrín

Citrín je kámen slunce a radosti. Jeho energie přináší pocit optimismu a životní síly. Tento krásný kámen podporuje sebevědomí a sebeúctu, což pomáhá rozvíjet vnitřní sílu a odolnost vůči stresu. Citrín také podporuje kreativitu a prosperity.

Howlit

Howlit je kámen moudrosti a klidu. Jeho energie pomáhá uvolnit negativní emoce a napětí, což vám pomůže získat vnitřní rovnováhu a klidnou mysl. Howlit také podporuje komunikaci a porozumění, což je užitečné pro vyjadřování vlastních pocitů a potřeb.

Kříšťál

Křišťál je kámen čistoty a jasnosti. Jeho energie podporuje duchovní rozvoj a posiluje spojení s vyšším já. Křišťál je univerzálním léčivým kamenem, který posiluje a čistí energetická centra v těle. Jeho jasná energie přináší jasnost myšlení a podporuje koncentraci. Křišťál také zesiluje pozitivní energie a odstraňuje blokády, což pomáhá dosáhnout vyššího duchovního povědomí.

V našem e-shopu nabízíme tyto zázračné polodrahokamy v podobě peckových náušnic, abyste mohli nosit sílu a krásu těchto kamenů přímo na svých uších. Každý z nich nese unikátní účinky a výhody, které vám mohou pomoci dosáhnout duševního a fyzického blahobytu. Ať už hledáte lásku, klid, prosperitu, nebo duchovní rovnováhu, tyto náušnice vám mohou být věrnými průvodci na vaší cestě k vnitřnímu růstu a šťastnému životu. Objednejte si své oblíbené náušnice s polodrahokamy ještě dnes a nechte se unášet jejich magií a energií každý den. Vaše uši a duše budou vděčné za takový výjimečný dárek přírody.

Číst článek
YUZU osvěžení se slevou
YUZU osvěžení se slevou

Co by byly naše nerozbitné poháry bez vynikajícího a osvěžujícího drinku? My naštěstí víme o přísadách, které si naprosto zamilujete! 

YUZU jsou originální produkty prémiové kvality, ze kterých vykouzlíte výborné nápoje (alko i nealko), ale i dezerty či marinády. My jsme pro vás na toto léto se značkou YUZU připravili speciální letní dárek v podobě 15% slevy na produkty z e-shopu yuzu.cz*. Sleva platí od 1. 7. do 30. 9. 2023.

Slevu na nákup na e-shopu yuzu.cz získáte se slevovým kódem GIGURU15. 

Objevte chuť exotického citrusu yuzu, zažijte vášeň se svěží maracujou nebo se přeneste do orientu s delikátním zázvorem. Vykouzlete originální nápoje a pokrmy plné netradičních chutí a zdraví prospěšných látek, jako je vitamín C a velké množství antioxidantů. Buďte s námi v YUZU tea(mu).

Během léta se můžete těšit na zajímavé recepty na různé druhy nápojů a občerstvení na párty a oslavy, které budeme sdílet na našich sociálních sítích. Budeme rádi, když je vyzkoušíte s námi a případně nás i YUZU označíte ve vašich příspěvcích (@giguru.cz, @yuzu_czsk).

Užívejte léta! 

Terka a Jája z Giguru

 

* Akce platí od 1. 7. do 30. 9. 2023. Sleva se nevztahuje na výhodné nabídky a produkty v akci.

Číst článek
5 položek celkem