23.-27.5. máme dovolenou. Všechny objednávky odešleme 28.5.

Párty set na baby shower - Chlapeček

Párty set na baby shower - Chlapeček je ideální volbou pro oslavu příchodu chlapečka. Vytvořte dokonalou atmosféru plnou štěstí, sladkosti a očekávání pro budoucí rodiče a hosty.

389 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 85
Párty set na baby shower - Chlapeček
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1700 Kč
Rychlé doručení
Rychlé doručení
odesíláme do 48 hodin

Detailní popis produktu

Párty set na baby shower - Chlapeček je skvělou volbou pro oslavu přivítání holčičky. Tato sada obsahuje všechny potřebné doplňky, abyste mohli vytvořit zářivou a radostnou atmosféru pro baby shower.

V sestavě najdete nádherný praporek s nápisem "Baby Boy", který okamžitě vyzdvihne téma oslavy. Papírové kelímky a talířky s motivy pro chlapečky dodají stolu půvab a roztomilost. 

Součástí sady jsou také papírové ubrousky a brčka. Fóliový balónek ve tvaru hvězdy s nápisem It's a boy přidává do prostoru zábavný a slavnostní prvek. Latexové balónky v různých designech dokreslí dekoraci a dodají prostoru radost a veselí.

 

Sada obsahuje: praporek Baby Boy (1 kus), papírové kelímky (6 kusů), papírové talířky (6 kusů), papírové slámky (10 kusů), papírové ubrousky (20 kusů), fóliový balónek (1 kus) a latexové balónky (směs designů, 5 kusů).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: